Aquila Marble -
Aquila Marble -
Aquila Marble -
Aquila Marble -
Aquila Marble

Punt Nru.: Aquila Marble
Pajjiż ta 'oriġini: il-Greċja
Tip tal-Ġebel: Irħam
Kulur primarju: griż, abjad
Wiċċ lest: Honed, illustrat, brushed, ħasil tal-aċidu, eċċ.
Ħxuna disponibbli: 18-30mm
MOQ: 100 m²
Kampjuni: Ħieles
Ippakkjar: FUMIGATED Sea worthy Crate Bil-Fowm Ġewwa
Port tat-Tagħbija: Port Xiamen (jew kwalunkwe port taċ-Ċina)
Ħin taċ-ċomb: Madwar 10-20 ijiem wara l-konferma
Ħlas: L / C, T / T, Western Union, PayPal, Flus eċċ.
Depożitu ta '30%, 70% kontra l-kopja ta 'b / l
Kontroll tal-Kwalità: Grad
Abbiltà tal-Provvista: 28745 m² fix-xahar
Servizz OEM disponibbli

Ibgħat inkjesta issa

Dak kollu li għandek bżonn tkun taf dwar Aquila Marble

L-irħam ta 'Aquila, li jinxtraw minn barrieri prestiġjużi fil-Greċja, huwa ċċelebrat għas-sbuħija u l-versatilità exquisite tiegħu.

 

 

Popolari għal firxa ta 'użi tad-disinn, dan l-irħam jipprovdi sens ta' eleganti u kalma u huwa distint minn sfond abjad perfett miksur b'vini u dellijiet griżi ħfief delikati.

 

 

Id-dehra kbira u r-robustezza jagħmluha perfetta għal bankijiet, art, u ħitan, u għalhekk itejbu l-atmosfera kollha ta 'kwalunkwe kamra.

Aquila Marble
Ċangatura kbira: (1600-2800) x (1200-2400) x (18-30) mm
Maqtugħ għad-daqs: 305 × 305mm (12 ″ × 12 ″), 300 × 300mm (12 ″ × 12 ″)
300 × 600mm (12 ″ × 24 ″), 610 × 305mm (24 ″ × 12 ″)
600 × 600mm (24 ″ × 24 ″), jew daqsijiet personalizzati.
Countertop: 96 "x25", 96 ″ x26 ″, 96 "x22", 96 ″ x22 1/2 ″ tc
Disinn apposta huwa disponibbli.
Top Vanity: 25 "x22", 37 ″ x22 ", 49 ″ x22", 61 ″ x22 ″, 25 "x22 1/2" eċċ.
Disinn apposta huwa disponibbli.
Top Top: Kwadru jew tond, id-daqsijiet bħala tpinġija tiegħek.
Dekorazzjoni tal-Proġett: Bini residenzjali u kummerċjali, lukanda, villa privata.
Oħrajn: Art u ħajt, sfond, taraġ, eċċ.

Applikazzjonijiet ta 'Aquila Marble

Aquila Marble hija perfetta kemm għal proġetti kummerċjali kif ukoll għal dawk residenzjali.

 

 

Perfetta għal disinji high-end inklużi lukandi, vilel, u djar ta 'lussu, id-dehra illustrata tagħha tagħmel dan l-irħam jagħti kuntatt sofistikat kemm jekk jintuża fil-kċejjen, kmamar tal-banju, jew spazji tal-għixien.

 

 

L-adattabilità tagħha tħalliha tintuża f'varjetà ta 'użi, minn kisi tal-ħajt għal art, u għalhekk joffri dehra bla difetti u opulenti.

Aquila Marble illustrat

Madum tal-irħam Aquila customizable

Għal dawk li qed ifittxu li jinkorporaw l-irħam ta 'Aquila fil-proġetti tagħhom, huwa disponibbli f'diversi daqsijiet tal-madum, inklużi 12 "x12", 12 "x24", u 24 "x24". L-għażliet tal-ħxuna ta '18mm, 20mm, u 30mm jaqblu kriterji u gosti varji tad-disinn.

 

 

Daqsijiet tad-dwana jistgħu jinħolqu wkoll biex jaqblu rekwiżiti ta 'proġett partikolari, u għalhekk li jippermettu lid-disinjaturi u l-periti jilħqu malajr ir-riżultat estetiku maħsub tagħhom. Din l-adattabilità tiggarantixxi li tidħol perfett ta 'Aquila Marble f'kull żona, indipendentement mir-restrizzjonijiet tad-disinn.

Dettalji tal-irħam Aquila

Aquila Grey Irħam: Varjant li tikkunsidra

Aquila Marble hija magħrufa wkoll bħala Elba Blue Marble, li tinkludi sfond abjad imżejjen bi sħab u sfumaturi griżi.

 

 

Bit-tessuti distintivi u l-appell viżwali tagħha, din il-varjazzjoni toffri għażla oħra kbira għad-dekorazzjoni ta 'ġewwa, u għalhekk itejbu l-ispazji. Elba Blue Marble huwa materjal imfittex għal nies li jixtiequ jtejbu l-interjuri tagħhom peress li l-interazzjoni mrażżna tagħha ta 'kuluri tipproduċi effetti tal-għaġeb.

L-isfond abjad pur ta 'Aquila Marble huwa mimli tessut u dellijiet delikati griżi ċar

Kwalità Superjuri u Disponibbiltà tal-Ħażna

Wieħed mill-vantaġġi ewlenin ta 'Aquila Marble huwa n-nisġa u l-ebusija impressjonanti tagħha. Għal żoni ta 'użu għoli inklużi bankijiet tal-kċina, tops tal-vanity, u tops tal-gżejjer, dan mhux biss jagħmilha estetikament pjaċevoli iżda wkoll sensibbli.

 

 

Riċentement, aħna importajna kwantità sostanzjali ta 'blokki ta' l-irħam ta 'Aquila, li niżguraw provvista abbundanti għall-klijenti bl-ingrossa tagħna. L-istokks fi 18mm, 20mm, u 30mm jippermettulna nissodisfaw malajr firxa ta 'rekwiżiti tal-proġett.

Ċangaturi kbar tal-irħam tal-aquila

Aquila Marble tispikka bħala għażla premium għal kull min ifittex eleganti u durabilità fil-proġetti tad-disinn tagħhom. Is-sbuħija bla ħin u l-applikazzjonijiet versatili jagħmluha għażla preferuta kemm għal spazji kummerċjali kif ukoll residenzjali.

 

 

Bi stokk abbundanti u daqsijiet customizable disponibbli, aħna impenjati li nipprovdu l-irħam ta 'kwalità għolja ta' Aquila biex tissodisfa r-rekwiżiti speċifiċi tiegħek. Għal aktar dettalji u inkjesti, aħna nistednuk biex tasal għalina u tesplora kif Aquila Marble tista 'ssaħħaħ il-proġett li jmiss tiegħek. Bil-kwalitajiet u d-disponibbiltà eċċezzjonali tagħha, Aquila Marble verament toffri investiment pendenti għal disinjaturi u sidien ta 'djar bl-istess mod.

Aquila irħam griż

Il-persistenza ta 'Wanli

Fil-Wanli Baked Oġġetti tal-Grupp, aħna impenjati li nipprovdu prodotti moħmija ta 'kwalità mingħajr paragun li huma maħduma bl-użu ta' materja primarja primjum u prodotti taħt miżuri stretti ta 'kontroll tal-kwalità.

> Jekk hux gallettini, kejkijiet jew ħobż, kull waħda mir-riċetti tagħna hija standardizzata metikolożament biex tiżgura konsistenza fit-togħma, in-nisġa u d-dehra minn lott għal lott.

Ibgħat inkjesta issa

Ir-responsabbiltà ta 'Wanli

Fil-Wanli Baked Oġġetti tal-Grupp, aħna impenjati li nipprovdu lill-klijenti tagħna prodotti moħmija ta 'kwalità għolja. Bħala parti mill-impenn tagħna għall-eċċellenza, aħna nittestjaw sewwa kull prodott li nġibu fis-suq biex niżguraw li jissodisfaw l-istandards rigorużi tagħna qabel ma jidħlu fis-suq.

Permezz tal-ittestjar rigoruż tal-prodotti tal-ikel tagħna, aħna nżommu l-impenn tagħna li nwasslu prodotti moħmija li jaqbżu l-aspettattivi tal-klijenti tagħna għat-togħma, il-kwalità u s-sodisfazzjon.

Ibgħat inkjesta issa

Prodott relatat

China Blue River Marble Onyx, Changbai White Jade, Blue Moon River Marble
China Blue River Marble Onyx, Changbai WH ...
G562 Granit Aħmar, Granit Aħmar Maple
G562 Granit Aħmar, Granit Aħmar Maple
Irħam White Victoria
Irħam White Victoria
Granit ġdid tal-muntanji griż
Granit ġdid tal-muntanji griż
Ċangatura tal-granit kannella Baltiku, countertops tal-granit
Ċangatura tal-granit kannella Baltiku, Counte tal-Granit ...
Alpinus Granite
Alpinus Granite
Mistoqsijiet frekwenti

Wanli Bakery Food Group għandu l-għan li jipprovdi lix-xerrejja b'servizzi ta 'kwalità għolja "one-stop". Hawnhekk tista 'ssib dak li trid tkun taf dwar ix-xiri ta' prodotti moħmija. Jekk għad għandek xi mistoqsijiet, jekk jogħġbok ibgħatilna email għall-konsultazzjoni!

Nibgħatulek Inkjesta llum




    Ħalli l-messaġġ tiegħek

      * Isem

      * Email

      Telefon / WhatsApp / WeChat

      * Dak li għandi ngħid